XX Konkurs o Nagrodę Siemensa

Czwartek, 15 Stycznia 2015

Politechnika Warszawska i SIEMENS Sp. z o.o. ogłaszają XX Konkurs o Nagrodę Siemensa za rok 2014. Konkurs służy promowaniu wybitnych osiągnięć w technice i badaniach naukowych prowadzonych przez pracowników instytucji akademickich i pozaakademickich w Polsce.

XX Konkurs o Nagrodę Siemensa

Czwartek, 15 Stycznia 2015

Licea Patronackie PW wśród najlepszych w Polsce

Środa, 14 Stycznia 2015

W XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015 licea objęte patronatem Politechniki Warszawskiej ponownie znalazły się w ścisłej czołówce. XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Warszawie zajęło pierwsze, a XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie szóste miejsce w klasyfikacji głównej Ogólnopolskiego Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2015.

Licea Patronackie PW wśród najlepszych w Polsce

Środa, 14 Stycznia 2015

Certyfikat NI LabVIEW Academy dla Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW

Wtorek, 13 Stycznia 2015

8 stycznia 2015 roku Dziekan Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych prof. Krzysztof Zaremba oraz pracownicy Instytutu Systemów Elektronicznych – zastępca Dyrektora ds. Dydaktycznych dr inż. Daniel Paczesny, prof. dr hab. inż. Krzysztof Kulpa i dr hab. inż. Piotr Samczyński odebrali z rąk przedstawicieli National Instruments certyfikat NI LabVIEW Academy.

Wtorek, 13 Stycznia 2015

PW na podium rankingu TOP 10 Startup Friendly

Poniedziałek, 12 Stycznia 2015

Z okazji swojego 10-lecia Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przygotowały ranking najbardziej przyjaznych startupom uczelni w Polsce.  Politechnika Warszawska zajęła trzecie miejsce w rankingu i jest jedyną uczelnią techniczną w zestawieniu.

PW na podium rankingu TOP 10 Startup Friendly

Poniedziałek, 12 Stycznia 2015

PW-Sat - duma, szczęście, euforia, wzruszenie

Sobota, 10 Stycznia 2015

Na blogu Politechniki Warszawskiej opublikowany został artykuł poświęcony pierwszemu polskiemu satelicie PW-Sat.Jak jego twórcy oceniają projekt i czym nas zaskoczą konstruując PW-Sat2? Zapraszamy do lektury!

PW-Sat - duma, szczęście, euforia, wzruszenie

Sobota, 10 Stycznia 2015

Szkoła Biznesu PW w czołówce rankingu Best Masters

Środa, 7 Stycznia 2015

W najnowszym rankingu Eduniversal Best Masters & MBA Worldwide 2014-2015 Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej znalazła się w dziesiątce najlepszych programów biznesowych w Europie Wschodniej.

FameLab 2015

Wtorek, 23 Grudnia 2014

Centrum Nauki Kopernik i British Council już po raz czwarty ogłaszają konkurs FameLab w Polsce. Jego celem jest rozwijanie komunikacji naukowej poprzez osobiste prezentowanie przez naukowców wyników badań szerokiej publiczności.