Startup Grind Poland

Niedziela, 1 Lutego 2015

W czwartek 5 lutego 2015 r. w budynku numer 8 Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Startup Grind Poland. Tematem najbliższego spotkania będzie wykorzystywanie innowacyjnych technologii w finansach oraz zagraniczne sukcesy polskich startupów związanych z branżą FinTech. Po raz pierwszy wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Projekt CEZAMATu PW z szansą na 20 mln euro!

Piątek, 30 Stycznia 2015

CEZAMAT, którego bezpośrednim beneficjentem jest Politechnika Warszawska, przeszedł ze swoim projektem do kolejnego etapu konkursu "Teaming for excellence" w ramach programu Horyzont 2020.

Stomatologia - zniżki dla pracowników i studentów Politechniki Warszawskiej

Wtorek, 27 Stycznia 2015

Akademickie Centrum Stomatologii Dental Fraternity zaprasza wszystkich Pracowników i Studentów PW do korzystania ze specjalnej oferty cenowej usług stomatologicznych, realizowanych w przychodni PW przy ul. Mochnackiego 10 (I piętro).

P&G, Google, NASA? Wystarczy chcieć!

Wtorek, 27 Stycznia 2015

Na oficjalnym blogu Politechniki Warszawskiej pojawił się nowy artykuł. Jego bohaterką jest Kamila Staryga, absolwentka naszej Uczelni, która realizuje bardzo ciekawe projekty w korporacji Google. Dlaczego warto marzyć, jak osiągać wyznaczone cele i jak zostać studentką Uniwersytetu Osobliwości? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w nowym wpisie.

P&G, Google, NASA? Wystarczy chcieć!

Wtorek, 27 Stycznia 2015

Konferencja „MOC MOOCów – czas na polską platformę”

Wtorek, 27 Stycznia 2015

Konferencja „MOC MOOCów – czas na polską platformę” odbyła  się 20 stycznia 2015 roku w Audytorium Centralnym WEiTI PW. Była ona pierwszym etapem ogólnonarodowego projektu, jakim jest stworzenie w Polsce Platformy MOOC (Massive Open On-line Courses ).

Konferencja „MOC MOOCów – czas na polską platformę”

Spotkanie Friday@Five z Panem Tomaszem Kułakowskim

Wtorek, 27 Stycznia 2015

Szkoła Biznesu PW zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five, podczas którego o swoich bogatych doświadczeniach opowie Pan Tomasz Kułakowski - absolwent studiów EMBA, współzałożyciel i prezes CodiLime oraz zwycięzca w kategorii Nowy Biznes w konkursie EY Przedsiębiorca Roku 2014.

Spotkanie Friday@Five z Panem Tomaszem Kułakowskim

Konferencje w 2015 roku

Piątek, 23 Stycznia 2015

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konferencji naukowych zaplanowanych na rok 2015 przez Wydziały Politechniki Warszawskiej. Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w tych wydarzeniach.

5. edycja Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha

Piątek, 23 Stycznia 2015

„Młodzi wynalazcy na 5!” – pod takim hasłem organizowana jest 5. edycja programu edukacyjnego dla gimnazjalistów Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha. Tegoroczna odsłona programu została wzbogacona o nowy element – platformę internetową Akademia Online, na której będą zamieszczone niepublikowane wcześniej filmy popularnonaukowe poświęcone wynalazkom i naukom ścisłym.

5. edycja Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha