„Kreatywne Mazowsze” zaprezentowało swój program na rzecz innowacji

Czwartek, 12 Lutego 2015

Celem inicjatywy „Kreatywne Mazowsze” jest awans woj. mazowieckiego w roku 2020 wśród 50 najbardziej innowacyjnych regionów Europy. Podczas spotkania zaprezentowano najlepsze, wzorcowe regiony, gdzie w zaledwie kilka lat udało się znacząco podnieść poziom innowacyjności.

Kick-Off Meeting Projektu PANTHER

Środa, 11 Lutego 2015

W dniach 11-12 lutego 2015 roku w Politechnice Warszawskiej odbywa się pierwsze spotkanie partnerów nowego projektu PANTHER (Pacific Atlantic Network for Technical Higher Education and Research), mające na celu dokonanie ustaleń niezbędnych do rozpoczęcia realizacji przedsięwzięcia.

Kick-Off Meeting Projektu PANTHER

Środa, 11 Lutego 2015

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych

Poniedziałek, 9 Lutego 2015

Politechnika Warszawska będzie prezentowała swoją ofertę edukacyjną w kilku polskich miastach oraz podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy w Warszawie.

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych

Poniedziałek, 9 Lutego 2015

Dr Łukasz Rosłaniec laureatem nagrody Prezesa Zarządu Energa SA

Środa, 4 Lutego 2015

Pod koniec stycznia 2015 roku Energa SA ogłosiła wyniki konkursu za najlepszą pracę doktorską poświęconą technicznym i ekonomicznym problemom przetwarzania, przesyłu, dystrybucji i obrotu energią elektryczną.

Studium „Skuteczny Lider Małej Firmy”

Wtorek, 3 Lutego 2015

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na trzecią edycję programu „FBA - Skuteczny Lider Małej Firmy”. 12 lutego 2015 roku godz. 18:00 w siedzibie Szkoły Biznesu odbędzie się wykład otwarty FBA  „Od diagnozy po szkolenie, mentoring i coaching - różne formy rozwoju osobistego menedżera małej firmy”, który wygłosi prof. Olaf Żylicz.

Studium „Skuteczny Lider Małej Firmy”

Wtorek, 3 Lutego 2015

Koncert "Kulig – Polskie Zapusty"

Poniedziałek, 2 Lutego 2015

W sobotę 31 stycznia odbył się LXXXII koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej oraz grupy wychowanków zespołu pt. "Kulig – Polskie Zapusty", przedstawiający karnawałową zabawę szlachty polskiej z końca XIX wieku.

O prostych i okręgach w trójkącie na MiNI Akademii Matematyki

Niedziela, 1 Lutego 2015

W sobotę, 7 lutego 2015 roku Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW zaprasza uczniów nauczycieli i  pasjonatów matematyki na pierwsze w nowym roku kalendarzowym zajęcia MiNI Akademii Matematyki. Wykład „Proste i okręgi w trójkącie” poprowadzi dr Leszek Sidz. Wykład odbędzie się w audytorium - sala 107 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul Koszykowa 75.

O prostych i okręgach w trójkącie na MiNI Akademii Matematyki

Startup Grind Poland

Niedziela, 1 Lutego 2015

W czwartek 5 lutego 2015 r. w budynku numer 8 Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Startup Grind Poland. Tematem najbliższego spotkania będzie wykorzystywanie innowacyjnych technologii w finansach oraz zagraniczne sukcesy polskich startupów związanych z branżą FinTech. Po raz pierwszy wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.