Pokój dla rodzica z dzieckiem na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

Wtorek, 14 Lipca 2015

Od 25 czerwca 2015 roku studiujący i pracujący w Politechnice Warszawskiej rodzice mogą wraz ze swoimi pociechami korzystać z pomieszczenia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych, które zostało dostosowane do szczególnych potrzeb rodziców z małymi dziećmi.

Fanpage PW ma już ponad 20 tys. fanów!

Piątek, 10 Lipca 2015

Politechnika Warszawska dołączyła do elitarnego grona polskich uczelni, które mogą się pochwalić ponad dwudziestotysięczną społecznością w serwisie Facebook. Wynik ten plasuje PW na drugim miejscu wśród uczelni technicznych.

Doktorat honoris causa dla prof. Jerzego Woźnickiego

Poniedziałek, 6 Lipca 2015

Senat Uniwersytetu Warminsko-Mazurskiego podczas uroczystości w dniu 3 lipca 2015 roku przyznał prof. Jerzemu Woźnickiemu najwyższe uniwersyteckie wyróżnienie.

Prof. Janusz Zieliński nagrodzony podczas Płockiej Letniej Gali Biznesu

Poniedziałek, 29 Czerwca 2015

26 czerwca 2015 roku miała miejsce uroczysta Płocka Letnia Gala Biznesu, w trakcie której Nagrodą Specjalną Loży Płockiej Business Centre Club został uhonorowany prof. dr hab. inż. Janusz Zieliński – prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku, dziekan Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii.

Seminarium Innovation Day w Płocku

Piątek, 26 Czerwca 2015

24 czerwca 2015 roku w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku, z inicjatywy Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN SA, Instytutu Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii, odbyło się seminarium Innovation Day.

Baylab zaprasza na wakacyjną przygodę z nauką

Środa, 24 Czerwca 2015

„Koń trojański i bunt jednej komórki”, „Zupa, pompa i odrobina hydrauliki, czyli krew, serce i krążenie”, „Bioróżnorodność, rośliny uprawne” to tematy warsztatów w Baylab, na które zapraszamy w ramach stołecznej akcji „Lato w mieście”.

Strona internetowa PW - nowocześniej, więcej, lepiej

Piątek, 19 Czerwca 2015

Internetowa wizytówka najlepszej uczelni technicznej w Polsce od dziś dostępna jest w nowej odsłonie. Witryna stała się responsywna, zawiera więcej aktualności na stronie głównej i lepiej się prezentuje na monitorach panoramicznych.

Absolwenci Politechniki Warszawskiej laureatami konkursu "Innovators Under 35"

Piątek, 19 Czerwca 2015

Kamila Staryga i Przemysław Kornatowski wygrali pierwszą polską edycję konkursu „Innovators Under 35”, który organizowany jest przez magazyn „MIT Technology Review”, którego wydawcą jest renomowany Massachusetts Institute of Technology.

Wieloletni Program Inwestycyjny Politechniki Warszawskiej

Piątek, 19 Czerwca 2015

Wieloletni Program Inwestycyjny Politechniki Warszawskiej to projekt, którego celem jest uzyskanie znaczącej poprawy infrastruktury dydaktycznej i badawczej poprzez rewitalizację i modernizację posiadanych budynków oraz uzupełniającą budowę obiektów, w tym również rozwój bazy laboratoryjnej.

Uroczystość nadania godności Doktora Honoris Causa

Wtorek, 16 Czerwca 2015

W dniu 15 czerwca 2015 roku odbyła się uroczystość nadania godności Doktora Honoris Causa Politechniki Warszawskiej Profesorom: Mieczysławowi Mąkoszy i Grzegorzowi Rozenbergowi.

Rejestracja kandydatów na studia doktoranckie

Poniedziałek, 15 Czerwca 2015

Od 15 czerwca do 31 sierpnia 2015 roku będzie prowadzona rejestracja kandydatów na studia doktoranckie w Politechnice Warszawskiej.

Wystawa "Konstrukcje Wacława Zalewskiego"

Poniedziałek, 15 Czerwca 2015

We wtorek 23 czerwca w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. „Konstrukcje Wacława Zalewskiego”. Wacław Zalewski jest wybitnym konstruktorem, absolwentem Politechniki Warszawskiej i emerytowanym profesorem Massachusets Institute of Technology (MIT).