100-lecie Wydziału Inżynierii Lądowej

Poniedziałek, 11 Maja 2015

Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza na uroczystość z okazji 100-lecia Odnowienia Tradycji Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, która odbędzie się 12 czerwca 2015.

84. koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli - fotorelacja

Piątek, 8 Maja 2015

W dniu 7 maja 2015 r. odbył się LXXXIV koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli „Żywioły w dźwiękach”. Wystąpił Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich na Politechnice Warszawskiej

Czwartek, 7 Maja 2015

Biuro Rozwoju i Projektów Strategicznych Politechniki Warszawskiej zaprasza w dniach 7-10 maja 2015 r. do odwiedzenia wystawy prezentującej najważniejsze projekty badawcze, edukacyjne i inwestycyjne, których realizacja możliwa jest dzięki funduszom unijnym.

Na trasie odkrywania innowatorów - University Roadshow zawita do Warszawy

Czwartek, 7 Maja 2015

Innowatorzy stanowią kilka procent społeczeństwa. Oznacza to, że w samej Warszawie może kryć się nawet 200 tysięcy świetnych pomysłów, które czekają na kogoś, kto wie, jak mądrze wcielić je w życie. 12 maja University Roadshow organizowane przez Globe Forum we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju zawita do Warszawy, aby szukać odważnych koncepcji, które mogą zmienić naszą przyszłość. Kula sferyczna Roadshow stanie przed budynkiem Politechniki Warszawskiej.

Dodatkowe badania profilaktyczne dla pracowników PW w roku 2015

Środa, 6 Maja 2015

Rektorska Komisja ds. Akademickiej Służby Zdrowia informuje, że istnieje jeszcze możliwość wykonania do końca maja br. ponadstandardowych badań profilaktycznych.

100-lecie Wydziału Chemicznego PW - relacja

Poniedziałek, 23 Marca 2015

W dniu 20 marca 2015 r. w Małej Auli w Gmachu Głównym PW odbyła się uroczysta inauguracja obchodów 100-lecia odnowienia tradycji Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej.

Wielka Muzyka w Małej Auli - fotorelacja

Piątek, 20 Marca 2015

LXXXIII koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli odbył się 19 marca 2015 roku. Goście wydarzenia usłyszeli "Uprowadzenie z seraju" W.A. Mozarta - wykonanie koncertowe w polskiej wersji językowej.

Studenci PW "rozbudowują" Centrum Nauki Kopernik

Czwartek, 19 Marca 2015

W Centrum Nauki Kopernik 18 marca 2015 r. odbyła się konferencja prasowa poświęcona Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego, przedsięwzięciu edukacyjno-badawczemu „Kopernika”. Zaprezentowano na niej prace wykonane przez studentów Politechniki Warszawskiej przedstawiające wizję nowego budynku.

Rekrutacja na Studia Executive MBA

Czwartek, 19 Marca 2015

Szkoła Biznesu PW serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia MBA połączone z wykładem otwartym prof. Witolda Orłowskiego, które odbędzie się we wtorek, 25 marca 2015 roku o godz. 18:00.

Nawiązanie współpracy z North China University of Technology

Poniedziałek, 16 Marca 2015

13 marca 2015 roku naszą Uczelnię odwiedził Prezydent North China University of Technology. Celem wizyty było odnowienie współpracy zainicjowanej w 2004 roku. Efektem rozmów jest decyzja o zawarciu porozumienia o współpracy (Memorandum of Understanding) między uczelniami.

"4 x Czechow" Teatru PW

Piątek, 13 Marca 2015

Teatr Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza na cykl spektakli "4 x Czechow". Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru oraz Ogólnopolskich Obchodów "Dotknij Teatru" w ramach 250-lecia teatru publicznego w Polsce.

Nawiązanie współpracy w dziedzinie energetyki jądrowej pomiędzy PW a EDF SA

Czwartek, 12 Marca 2015

W dniu 12 marca, Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. Jan Szmidt oraz pan Xavier Ursat - Viceprezes EDF SA, New Nuclear Projects & Engineering, podpisali w Warszawie porozumienie o nawiązaniu oficjalnej współpracy w dziedzinie badań i rozwoju jądrowego, eksploatacji elektrowni jądrowych oraz szkoleń.