Seminarium „Platforma SAP HANA - nowy paradygmat modelowania inżynierskiego i biznesowego”

Poniedziałek, 9 Marca 2015

Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają na Seminarium Problemy, Metody i Obliczenia Wielkoskalowe oraz Wyzwania Modelowania Inżynierskiego i Biznesowego.We wtorek, 17 marca 2015 roku o godz. 16:15. Wykład „Platforma SAP HANA - nowy paradygmat modelowania inżynierskiego i biznesowego” wygłosi dyr. Andrzej Frydecki (Customer Solution Manager SAP Polska Sp. z o.o.).

Wielka Muzyka w Małej Auli

Poniedziałek, 9 Marca 2015

Rektor Politechniki Warszawskiej, Samorząd Studentów zapraszają na LXXXIII koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli, który odbędzie się 19 marca 2015 roku. W programie "Uprowadzenie z seraju" W.A. Mozarta.

Ośrodek Certyfikacji Transportu

Piątek, 6 Marca 2015

W dniu 1 marca 2015 roku na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej rozpoczął działalność Ośrodek Certyfikacji Transportu. Ośrodek jest wydziałową jednostką organizacyjną Politechniki Warszawskiej, utworzoną na podstawie § 38 ust. 2  Statutu PW.

Uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych

Piątek, 6 Marca 2015

Rektor i Senat Politechniki Warszawskiej mają zaszczyt zaprosić na uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych oraz wręczenia Medalu Młodego Uczonego i Odznak „Zasłużony dla Politechniki Warszawskiej”.

Wręczenie nagrody SAP Quality Awards 2014 przedstawicielom Politechniki Warszawskiej

Czwartek, 5 Marca 2015

Dnia 26 lutego 2015 roku, w siedzibie SAP Business Services Centre Europe w Pradze, odbyła się ceremonia wręczenia nagród SAP Quality Awards 2014, za najlepsze wdrożenia systemu SAP.

Kreatywny Semestr Projektowy

Poniedziałek, 2 Marca 2015

Zespół rektorski ds. innowacyjnych form kształcenia (INFOX) zaprasza studentów na nowe zajęcia: Kreatywny Semestr Projektowy (KSP). Rekrutacja trwa do 5 marca br.

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

Poniedziałek, 2 Marca 2015

27 lutego 2015 r. w hali sportowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku odbył się Turniej Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Genius Universitatis 2015 dla PW

Poniedziałek, 2 Marca 2015

Politechnika Warszawska zwyciężyła w konkursie Genius Universitatis 2015 na najlepsze kreatywne kampanie rekrutacyjne szkół wyższych w Polsce.  Nasza Uczelnia otrzymała laur w kategorii „Fanpage uczelni”.

Dzień Chiński 2015

Poniedziałek, 2 Marca 2015

Studium Języków Obcych serdecznie zaprasza do udziału w Dniu Chińskim, który odbędzie się 6 marca w Gmachu Głównym w Sali 437 w godzinach 12:00-17:00.

Honorowe wyróżnienie dla Profesora Piotra Wolańskiego

Piątek, 27 Lutego 2015

27 lutego 2015 roku Profesor Piotr Wolański odebrał z rąk JM Rektora-Komendanta WAT gen. bryg. prof. Zygmunta Mierczyka tytuł doktora honoris causa Wojskowej Akademii Technicznej.

Wristy - telefon pełen sprzeczności

Piątek, 27 Lutego 2015

Na oficjalnym blogu Politechniki Warszawskiej opublikowano artykuł, którego bohaterem jest Wristy - telefon stworzony przez absolwentów Szkoły Biznesu PW. Okrzyknięto go smartwatchem, choć wcale nie aspiruje do tego miana. Bardziej pasuje do niego określenie "telefon nadgarstkowy", choć wcale nie trzeba go nosić na nadgarstku. Czym zatem jest Wristy i dlaczego jego twórcy wierzą w jego rynkowy sukces?

Nowe uprawnienia doktorskie na Wydziale MiNI

Piątek, 27 Lutego 2015

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej otrzymał prawo do nadawania stopnia naukowego doktora nauk technicznych w dyscyplinie informatyka. Uprawnienia te przyznane zostały Wydziałowi 26 stycznia 2015 roku decyzją Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów.