PLAC ZABAW. Noc Muzeów na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Poniedziałek, 25 Maja 2015

W 2015 roku Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej obchodzi stulecie swojego istnienia. Z tej okazji studenci stowarzyszeni w Inicjatywie TERAZ postanowili zorganizować wydarzenie, którego zadaniem było przybliżenie Warszawiakom pracy architektów od mniej poważnej strony, jednocześnie pokazując jej istotę, rozpiętą pomiędzy działaniami kreatywnymi a myśleniem inżynierskim.

Wykład Otwarty MBA

Środa, 20 Maja 2015

Szkoła Biznesu PW zaprasza na Wykład Otwarty Executive MBA oraz spotkanie informacyjne dla kandydatów, które odbędzie się 27 maja 2015 roku o godz. 18:00. Wykład "Wyzwania rozwojowe menedżera w środowisku polskim i międzynarodowym" poprowadzi prof. Olaf Żylicz.

Silna pozycja Absolwentów PW w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń

Środa, 20 Maja 2015

Inżynierowie osiągający najwyższe zarobki to osoby, które tytuł magistra inżyniera uzyskały na Politechnice Warszawskiej.

Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej "Od Mikro do Makro" - relacja

Środa, 20 Maja 2015

W dniach 15-16 maja 2015 roku odbył się pierwszy Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej pod hasłem "Od Mikro do Makro". Uczestniczyły w nim Wydziały PW, 40. wykładowców, 29. kół naukowych, firma Bayer, ADAMED SmartUP, Laboratorium Wiktora Niedzickiego oraz XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica i XIII Liceum Ogólnokształcące ze Szczecina.

Seminarium Prof. Jerzego Rużyłło

Środa, 20 Maja 2015

Politechnika Warszawska oraz Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii (CEZAMAT) zapraszają na Seminarium w ramach projektu CEZAMAT, które odbędzie się 28 maja 2015 roku o godz. 16.00 w Gmachu Głównym PW (sala 124). Podczas spotkania prezentację przedstawi Prof. Jerzy Rużyłło.

Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin

Poniedziałek, 18 Maja 2015

W dniu 23 maja 2015 roku, w Centrum Rekreacyjno-Konferencyjnym Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim (ul. Spacerowa 35, 05-127 Białobrzegi, gmina Nieporęt), odbędzie się Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin.

20-lecie Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych

Piątek, 15 Maja 2015

14 maja 2015 r. w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej w Płocku odbyły się obchody 20-lecia powstania tej jednostki. W obchodach uczestniczyło wielu znamienitych gości: władze samorządowe, absolwenci, studenci i pracownicy Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Biuro Karier PW ponownie nagrodzone za skuteczność

Środa, 13 Maja 2015

12 maja 2015 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się Gala Universum Awards Poland 2015. Biuro Karier Politechniki Warszawskiej otrzymało wyróżnienie za najbardziej efektywne działania promocyjne wśród studentów.

Wystawa „Na skrzydłach czasu – ludzie i konstrukcje lotnicze Politechniki Warszawskiej” - fotorelacja

Środa, 13 Maja 2015

W dniach 13-16 maja 2015 roku na Placu Politechniki oraz w Gmachu Głównym PW można było zobaczyć wystawę „Na skrzydłach czasu – ludzie i konstrukcje lotnicze Politechniki Warszawskiej”, przygotowaną w ramach obchodów 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej.

Uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych

Wtorek, 12 Maja 2015

W dniu 18 maja 2015 r. w Małej Auli w Gmachu Głównym PW odbyła się uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych oraz wręczenia nagród w Konkursie Siemensa.

Konferencja "Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej 2008-2015 – podsumowanie"

Wtorek, 12 Maja 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji podsumowującej projekt Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej, która odbędzie się 21 maja 2015 roku o godz. 13.00 w Małej Auli Gmachu Głównego PW.

Trzy bezpłatne miejsca w ABSL Academy

Poniedziałek, 11 Maja 2015

Organizatorzy programu ABSL Academy we współpracy ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej przygotowali dla studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej trzy bezpłatne miejsca w najbliższej edycji kursu.