Studium „Skuteczny Lider Małej Firmy”

Wtorek, 3 Lutego 2015

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na trzecią edycję programu „FBA - Skuteczny Lider Małej Firmy”. 12 lutego 2015 roku godz. 18:00 w siedzibie Szkoły Biznesu odbędzie się wykład otwarty FBA  „Od diagnozy po szkolenie, mentoring i coaching - różne formy rozwoju osobistego menedżera małej firmy”, który wygłosi prof. Olaf Żylicz.

Koncert "Kulig – Polskie Zapusty"

Poniedziałek, 2 Lutego 2015

W sobotę 31 stycznia odbył się LXXXII koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej oraz grupy wychowanków zespołu pt. "Kulig – Polskie Zapusty", przedstawiający karnawałową zabawę szlachty polskiej z końca XIX wieku.

O prostych i okręgach w trójkącie na MiNI Akademii Matematyki

Niedziela, 1 Lutego 2015

W sobotę, 7 lutego 2015 roku Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW zaprasza uczniów nauczycieli i  pasjonatów matematyki na pierwsze w nowym roku kalendarzowym zajęcia MiNI Akademii Matematyki. Wykład „Proste i okręgi w trójkącie” poprowadzi dr Leszek Sidz. Wykład odbędzie się w audytorium - sala 107 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul Koszykowa 75.

O prostych i okręgach w trójkącie na MiNI Akademii Matematyki

Startup Grind Poland

Niedziela, 1 Lutego 2015

W czwartek 5 lutego 2015 r. w budynku numer 8 Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Startup Grind Poland. Tematem najbliższego spotkania będzie wykorzystywanie innowacyjnych technologii w finansach oraz zagraniczne sukcesy polskich startupów związanych z branżą FinTech. Po raz pierwszy wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Startup Grind Poland

Niedziela, 1 Lutego 2015

Projekt CEZAMATu PW z szansą na 20 mln euro!

Piątek, 30 Stycznia 2015

CEZAMAT, którego bezpośrednim beneficjentem jest Politechnika Warszawska, przeszedł ze swoim projektem do kolejnego etapu konkursu "Teaming for excellence" w ramach programu Horyzont 2020.

Stomatologia - zniżki dla pracowników i studentów Politechniki Warszawskiej

Wtorek, 27 Stycznia 2015

Akademickie Centrum Stomatologii Dental Fraternity zaprasza wszystkich Pracowników i Studentów PW do korzystania ze specjalnej oferty cenowej usług stomatologicznych, realizowanych w przychodni PW przy ul. Mochnackiego 10 (I piętro).

P&G, Google, NASA? Wystarczy chcieć!

Wtorek, 27 Stycznia 2015

Na oficjalnym blogu Politechniki Warszawskiej pojawił się nowy artykuł. Jego bohaterką jest Kamila Staryga, absolwentka naszej Uczelni, która realizuje bardzo ciekawe projekty w korporacji Google. Dlaczego warto marzyć, jak osiągać wyznaczone cele i jak zostać studentką Uniwersytetu Osobliwości? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w nowym wpisie.

P&G, Google, NASA? Wystarczy chcieć!

Wtorek, 27 Stycznia 2015

Konferencja „MOC MOOCów – czas na polską platformę”

Wtorek, 27 Stycznia 2015

Konferencja „MOC MOOCów – czas na polską platformę” odbyła  się 20 stycznia 2015 roku w Audytorium Centralnym WEiTI PW. Była ona pierwszym etapem ogólnonarodowego projektu, jakim jest stworzenie w Polsce Platformy MOOC (Massive Open On-line Courses ).

Konferencja „MOC MOOCów – czas na polską platformę”