Ciastko PW zostało wybrane. Trwa konkurs na nazwę

Czwartek, 27 Października 2016

Jury po degustacji i zapoznaniu się z opisem poszczególnych propozycji podjęło ostateczną decyzję. Ciastko PW zostało wybrane. W czasie burzliwych dyskusji okazało się, że wśród inżynierów są prawdziwe łasuchy. Teraz wybieramy nazwę dla naszego ciastka.

Kolejny naukowiec z PW odebrał nominację profesorską

Środa, 26 Października 2016

Dr hab. inż. Włodzimierz Choromański z Wydziału Transportu, dotychczas profesor PW, jest od tej pory profesorem nauk technicznych. Nominację odebrał z rąk prezydenta Andrzeja Dudy podczas uroczystości, która odbyła się 26 października 2016 roku w Pałacu Prezydenckim.

PW-Sat2 poleci w kosmos pod koniec 2017 roku

Środa, 26 Października 2016

Drugi satelita zaprojektowany przez członków Studenckiego Koła Astronautycznego zostanie wyniesiony na orbitę. Przedstawiciele Politechniki Warszawskiej oraz firmy Innovative Space Logistics B.V., która zorganizuje kampanię startową satelity, podpisali kontrakt w tej sprawie.

Most z kompozytów FRP z nagrodą specjalną w konkursie Dobry Wzór 2016

Poniedziałek, 24 Października 2016

Konstrukcja znajdująca się w miejscowości Błażowa na Podkarpaciu została uznana za Produkt Roku 2016 w konkursie Dobry Wzór. To nagroda specjalna, od 2015 roku przyznawana przez Agencję Rozwoju Przemysłu. Nad próbkami kompozytów, z których zostały wykonane elementy mostu, pracowali naukowcy z Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej.

Dr inż. Tomasz Dybicz z dwoma medalami MŚ w wushu taijiquan

Piątek, 21 Października 2016

Naukowiec z Wydziału Inżynierii Lądowej PW został wicemistrzem świata w tradycyjnej formie ręcznej, styl yang. Był też trzeci w formie z mieczem, 32 ruchy.

Utrudnienia w ruchu na terenie Kampusu Centralnego

Czwartek, 20 Października 2016

24 października 2016 rozpoczną się prace remontowe na terenie Kampusu Centralnego PW. W związku z tym konieczne będą duże zmiany w organizacji ruchu.

Utrudnienia w ruchu na Terenie Głównym PW

Czwartek, 20 Października 2016

24 października 2016 rozpoczną się prace remontowe na Terenie Głównym Politechniki Warszawskiej. W związku z tym konieczne będą duże zmiany w organizacji ruchu.

Utrudnienia w ruchu na Terenie Głównym PW

Czwartek, 20 Października 2016

XCII spektakl z cyklu "Wielka Muzyka w Małej Auli"

Wtorek, 18 Października 2016

Tym razem widzowie zobaczą sztukę Anny Bojarskiej "Lekcja polskiego", którą reżyseruje Zdzisław Wardejn. W spektaklu wystąpią Zdzisław Wardejn, Natalia Matuszek, Alicja Jachiewicz, Stefan Szmidt i Andrzej Kobielski.

XCII spektakl z cyklu "Wielka Muzyka w Małej Auli"

Wtorek, 18 Października 2016

"Rozwój ekosystemu innowacji Politechniki Warszawskiej" – nowy cykl seminariów CZIiTT PW dla Innowacyjnych

Poniedziałek, 10 Października 2016

O tym, co robi Politechnika Warszawska by wspierać innowacyjną przedsiębiorczość, porozmawiają uczestnicy pierwszego spotkania w ramach cyklu "Rozwój ekosystemu innowacji Politechniki Warszawskiej".

Poniedziałek, 10 Października 2016