Dni wolne od pracy w PW

Piątek, 12 Grudnia 2014

W dniach od 24 grudnia 2014 r. do 6 stycznia 2015 r. w Politechnice Warszawskiej trwa przerwa świąteczno-noworoczna (są to dni wolne od pracy).

PW w roli integratora uczenia się przez całe życie

Czwartek, 11 Grudnia 2014

W dniu 10 grudnia 2014 r. w Audytorium Centralnym Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych odbyło się seminarium pt. "Politechnika Warszawska w roli integratora uczenia się przez całe życie".

Akredytacja EPAS przyznana Szkole Biznesu PW

Poniedziałek, 17 Listopada 2014

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zakończyła proces reakredytacji EPAS. European Foundation for Managmenet Developement, międzynarodowa organizacja z siedzibą w Brukseli skupiająca najlepsze szkoły biznesu, już po raz trzeci przyznała na kolejne 3 lata prestiżową międzynarodową akredytację EPAS dla programu Executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawkiej.

Zaproszenie na konferencję prasową

Poniedziałek, 17 Listopada 2014

Politechnika Warszawska zaprasza 18 listopada 2014 roku na godz. 13.30, na konferencję prasową poświęconą podsumowaniu seminarium naukowego nt. współpracy naukowo-przemysłowej w obszarze obronności.

Premiera strony internetowej 100-lecia Odnowienia Tradycji PW

Piątek, 14 Listopada 2014

Z okazji Święta naszej Uczelni prezentujemy Państwu zapowiedź strony internetowej poświęconej 100-leciu Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej.

Senat Politechniki Warszawskiej przyjął założenia Wieloletniego Programu Inwestycyjnego

Piątek, 14 Listopada 2014

14 listopada 2014 r., w trakcie uroczystej sesji posiedzenia Senatu Politechniki Warszawskiej, senatorowie przyjęli założenia Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Politechniki Warszawskiej na lata 2015-2026.

Koncert „Misa a Buenos Aires”

Czwartek, 13 Listopada 2014

16 listopada 2014 roku  o godz. 19:30 w Kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie odbył się LXXX koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli.

„Dawno temu na PW… zagadka fotograficzna ze starego albumu”

Czwartek, 13 Listopada 2014

Z okazji Święta Politechniki Biblioteka Główna PW przygotowała wystawę planszową „Dawno temu na PW… zagadka fotograficzna ze starego albumu”. Na plakatach prezentowane są fotografie pochodzące z ofiarowanego Bibliotece prywatnego albumu inżyniera, studenta Politechniki Warszawskiej w latach 40. XX wieku.

LXXIX koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli

Środa, 12 Listopada 2014

13 listopada 2014 o godz. 19:00 w Małej Auli Politechniki Warszawskiej odbył się LXXIX koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli - 200 kantat Bacha na 200-lecie Uniwersytetu Warszawskiego.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Politechnice Warszawskiej

Piątek, 7 Listopada 2014

W dniach 18-22 listopada 2014 roku Politechnika Warszawska organizuje cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów pomagających zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów oraz budowania własnej marki. Wszystkie te inicjatywy są  związane z obchodami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości*.

Otwarcie nowych laboratoriów technologicznych w Zakładzie Technologii Poligraficznych

Czwartek, 6 Listopada 2014

28 października 2014 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowych laboratoriów technologicznych sponsorowanych przez firmy Digiprint Sp. z o.o., Hewlett Packard, HP INDIGO oraz ESKO.

Konferencja „10 lat Dobrych Praktyk Biura Karier Politechniki Warszawskiej”

Środa, 5 Listopada 2014

W związku z obchodami 10-lecia powstania Biura Karier Politechniki Warszawskiej, serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się w środę, 19 listopada 2014 roku.