Awans Politechniki Warszawskiej w światowym rankingu QS by Subject

Środa, 8 Marca 2017

Politechnika Warszawska poprawiła swoje wyniki w dwóch kluczowych dla jej działania obszarach: Engineering & Technology oraz Natural Sciences.

Współpraca naszej Uczelni oraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Wtorek, 7 Marca 2017

Obie instytucje będą wspierały inicjatywy dotyczące m.in. zintegrowanych platform teleinformatycznych, narzędzi programistycznych oraz współczesnych zastosowań Internetu. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 3 marca 2017 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Sklep internetowy Politechniki Warszawskiej otwarty dla wszystkich!

Czwartek, 2 Marca 2017

Gadżety z logo PW mogą już kupić nie tylko pracownicy Uczelni, ale przede wszystkim studenci, nasi absolwenci i przyjaciele Politechniki. Co można kupić w naszym sklepie? Sprawdźcie sami na sklep.pw.edu.pl.

O przyszłości szkolnictwa wyższego w Politechnice Warszawskiej

Czwartek, 2 Marca 2017

Trzy projekty, trzy niezależne zespoły ekspertów, wiele miesięcy pracy, konsultacji, spotkań. 1 marca 2017 roku podczas konferencji „Ustawa 2.0” w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej zostały przedstawione propozycje zmian w Prawie o szkolnictwie wyższym.

Prezentacja projektów założeń do Ustawy 2.0 na PW

Czwartek, 23 Lutego 2017

Wyniki prac trzech zespołów wyłonionych w konkursie zorganizowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprezentowane zostaną w środę 1 marca 2017 roku o godzinie 15.00 w Auli Politechniki Warszawskiej.

Nowy projekt MNiSW "Inkubator Innowacyjności +" na PW - nabór technologii

Wtorek, 21 Lutego 2017

Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej wraz z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej i PIAP-Scientech przystępują do realizacji projektu w ramach programu „Inkubator Innowacyjności +” finansowanego ze środków MNiSW.

Informacja o konkursie na nazwę kwalifikacji pełnej na 5. poziomie Polskiej Ramy Kwalifikacji

Wtorek, 21 Lutego 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie na nazwę kwalifikacji pełnej na 5. poziomie Polskiej Ramy Kwalifikacji organizowanym przez Fundację Rektorów Polskich oraz Pearson Central Europe Sp. z o.o. Fundacja Rektorów Polskich oraz firma Pearson od 2013r. wspólnie prowadzą projekt badawczy poświęcony rozpoznaniu zasadności i możliwości wprowadzenia do systemu polskiego szkolnictwa wyższego kwalifikacji 5. poziomu PRK.

Konkurs na nazwę kwalifikacji pełnej na 5. poziomie Polskiej Ramy Kwalifikacji

Wtorek, 21 Lutego 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie na nazwę kwalifikacji pełnej na 5. poziomie Polskiej Ramy Kwalifikacji organizowanym przez Fundację Rektorów Polskich oraz Pearson Central Europe Sp. z o.o. Fundacja Rektorów Polskich oraz firma Pearson od 2013 r. wspólnie prowadzą projekt badawczy poświęcony rozpoznaniu zasadności i możliwości wprowadzenia do systemu polskiego szkolnictwa wyższego kwalifikacji 5. poziomu PRK.

Identyfikacja wizualna PW doceniona w Plebiscycie na Polski Rebranding Roku 2016

Czwartek, 16 Lutego 2017

W głosowaniu czytelników rebranding naszej Uczelni zajął 3. miejsce. Zwycięzcą okazała się identyfikacja wizualna Arrinera Hussarya, a na drugim miejscu ze swoją zmianą wizualną uplasowała się firma eSky.

Spotkanie w sprawie technicznych aspektów zabezpieczania danych osobowych

Czwartek, 16 Lutego 2017

W środę, 15 lutego w Ministerstwie Cyfryzacji odbyło się spotkanie dotyczące technicznych aspektów zabezpieczania danych osobowych.

Pracownik PW z nagrodą Laury Buildera 2016

Piątek, 10 Lutego 2017

Paweł Chudzik, pracownik Zakładu Konstrukcji Betonowych Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej otrzymał wyróżnienie Laury Buildera 2016 za dotychczasową działalność projektową. Gala wręczenia nagród Builder Awards odbyła się 25 stycznia 2017 roku w Warszawie.

Wykłady Centrum Studiów Zaawansowanych

Czwartek, 9 Lutego 2017

Trwają zapisy na wykłady na semestr letni 2016/2017 organizowane przez Centrum Studiów Zaawansowanych. Oferta kierowana jest przede wszystkim do doktorantów naszej Uczelni, ale mogą skorzystać z niej również studenci i pracownicy naukowi z innych instytucji badawczych.