Najciekawsze prace magisterskie i inżynierskie na Wydziale Architektury PW - wystawa

Piątek, 20 Lutego 2015

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza na wystawę najciekawszych dyplomów magisterskich i inżynierskich obronionych na Wydziale Architektury PW w 2014 roku. Wystawa zlokalizowana w Pawilonie Wystawowym Wydziału (Warszawa, ul. Koszykowa 55) będzie trwała od 23 do 27 lutego br.

Debata o zmianach w zasadach oceny jednostek naukowych

Czwartek, 19 Lutego 2015

18 lutego 2015 roku odbyła się Konferencja MNiSW i KEJN poświęcona propozycjom modyfikacji w systemie oceny jednostek naukowych. W debacie uczestniczył Przewodniczący Rektorskiej Komisji ds. Nauki i Aparatury Naukowo-Badawczej, prof. dr hab. inż. Wiesław Winiecki.

Nominacje prezydenckie

Czwartek, 19 Lutego 2015

18 lutego 2015 roku prof. Hanna Michalak i prof. Andrzej Kolasa otrzymali z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego akty nominacyjne.

Reaktywacja Studenckiego Forum Business Centre Club Region Płock

Poniedziałek, 16 Lutego 2015

Po dwóch latach nieobecności, swoją działalność ponownie podjęło Studenckie Forum Business Centre Club – Region Płock. Obecnie Forum składa się z 10-osobowej grupy studentów z kierunku Ekonomia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku - młodych ludzi z pasją, którzy chcą kształtować siebie i swoje otoczenie poprzez promowanie postaw przedsiębiorczych.

„Kreatywne Mazowsze” zaprezentowało swój program na rzecz innowacji

Czwartek, 12 Lutego 2015

Celem inicjatywy „Kreatywne Mazowsze” jest awans woj. mazowieckiego w roku 2020 wśród 50 najbardziej innowacyjnych regionów Europy. Podczas spotkania zaprezentowano najlepsze, wzorcowe regiony, gdzie w zaledwie kilka lat udało się znacząco podnieść poziom innowacyjności.

„Kreatywne Mazowsze” zaprezentowało swój program na rzecz innowacji

Czwartek, 12 Lutego 2015

Kick-Off Meeting Projektu PANTHER

Środa, 11 Lutego 2015

W dniach 11-12 lutego 2015 roku w Politechnice Warszawskiej odbywa się pierwsze spotkanie partnerów nowego projektu PANTHER (Pacific Atlantic Network for Technical Higher Education and Research), mające na celu dokonanie ustaleń niezbędnych do rozpoczęcia realizacji przedsięwzięcia.

Kick-Off Meeting Projektu PANTHER

Środa, 11 Lutego 2015

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych

Poniedziałek, 9 Lutego 2015

Politechnika Warszawska będzie prezentowała swoją ofertę edukacyjną w kilku polskich miastach oraz podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy w Warszawie.

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych

Poniedziałek, 9 Lutego 2015

Dr Łukasz Rosłaniec laureatem nagrody Prezesa Zarządu Energa SA

Środa, 4 Lutego 2015

Pod koniec stycznia 2015 roku Energa SA ogłosiła wyniki konkursu za najlepszą pracę doktorską poświęconą technicznym i ekonomicznym problemom przetwarzania, przesyłu, dystrybucji i obrotu energią elektryczną.

Studium „Skuteczny Lider Małej Firmy”

Wtorek, 3 Lutego 2015

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na trzecią edycję programu „FBA - Skuteczny Lider Małej Firmy”. 12 lutego 2015 roku godz. 18:00 w siedzibie Szkoły Biznesu odbędzie się wykład otwarty FBA  „Od diagnozy po szkolenie, mentoring i coaching - różne formy rozwoju osobistego menedżera małej firmy”, który wygłosi prof. Olaf Żylicz.