Seminarium Prof. Jerzego Rużyłło

Środa, 20 Maja 2015

Politechnika Warszawska oraz Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii (CEZAMAT) zapraszają na Seminarium w ramach projektu CEZAMAT, które odbędzie się 28 maja 2015 roku o godz. 16.00 w Gmachu Głównym PW (sala 124). Podczas spotkania prezentację przedstawi Prof. Jerzy Rużyłło.

Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin

Poniedziałek, 18 Maja 2015

W dniu 23 maja 2015 roku, w Centrum Rekreacyjno-Konferencyjnym Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim (ul. Spacerowa 35, 05-127 Białobrzegi, gmina Nieporęt), odbędzie się Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin.

20-lecie Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych

Piątek, 15 Maja 2015

14 maja 2015 r. w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej w Płocku odbyły się obchody 20-lecia powstania tej jednostki. W obchodach uczestniczyło wielu znamienitych gości: władze samorządowe, absolwenci, studenci i pracownicy Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Biuro Karier PW ponownie nagrodzone za skuteczność

Środa, 13 Maja 2015

12 maja 2015 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się Gala Universum Awards Poland 2015. Biuro Karier Politechniki Warszawskiej otrzymało wyróżnienie za najbardziej efektywne działania promocyjne wśród studentów.

Wystawa „Na skrzydłach czasu – ludzie i konstrukcje lotnicze Politechniki Warszawskiej” - fotorelacja

Środa, 13 Maja 2015

W dniach 13-16 maja 2015 roku na Placu Politechniki oraz w Gmachu Głównym PW można było zobaczyć wystawę „Na skrzydłach czasu – ludzie i konstrukcje lotnicze Politechniki Warszawskiej”, przygotowaną w ramach obchodów 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej.

Uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych

Wtorek, 12 Maja 2015

W dniu 18 maja 2015 r. w Małej Auli w Gmachu Głównym PW odbyła się uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych oraz wręczenia nagród w Konkursie Siemensa.

Konferencja "Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej 2008-2015 – podsumowanie"

Wtorek, 12 Maja 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji podsumowującej projekt Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej, która odbędzie się 21 maja 2015 roku o godz. 13.00 w Małej Auli Gmachu Głównego PW.

Trzy bezpłatne miejsca w ABSL Academy

Poniedziałek, 11 Maja 2015

Organizatorzy programu ABSL Academy we współpracy ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej przygotowali dla studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej trzy bezpłatne miejsca w najbliższej edycji kursu.

100-lecie Wydziału Inżynierii Lądowej

Poniedziałek, 11 Maja 2015

Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza na uroczystość z okazji 100-lecia Odnowienia Tradycji Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, która odbędzie się 12 czerwca 2015.

84. koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli - fotorelacja

Piątek, 8 Maja 2015

W dniu 7 maja 2015 r. odbył się LXXXIV koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli „Żywioły w dźwiękach”. Wystąpił Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich na Politechnice Warszawskiej

Czwartek, 7 Maja 2015

Biuro Rozwoju i Projektów Strategicznych Politechniki Warszawskiej zaprasza w dniach 7-10 maja 2015 r. do odwiedzenia wystawy prezentującej najważniejsze projekty badawcze, edukacyjne i inwestycyjne, których realizacja możliwa jest dzięki funduszom unijnym.

Na trasie odkrywania innowatorów - University Roadshow zawita do Warszawy

Czwartek, 7 Maja 2015

Innowatorzy stanowią kilka procent społeczeństwa. Oznacza to, że w samej Warszawie może kryć się nawet 200 tysięcy świetnych pomysłów, które czekają na kogoś, kto wie, jak mądrze wcielić je w życie. 12 maja University Roadshow organizowane przez Globe Forum we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju zawita do Warszawy, aby szukać odważnych koncepcji, które mogą zmienić naszą przyszłość. Kula sferyczna Roadshow stanie przed budynkiem Politechniki Warszawskiej.