Politechnika Warszawska Filia w Płocku obchodzić będzie Jubileusz 50-lecia

Piątek, 14 Kwietnia 2017

Obchody Jubileuszu 50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku odbędą się 22 kwietnia 2017 r.

Delegacja z KU Leuven odwiedziła Politechnikę Warszawską

Środa, 5 Kwietnia 2017

Prorektor ds. Nauki prof. Rajmund Bacewicz spotkał się z delegacją Katholieke Universiteit Leuven. Spotkanie miało miejsce 3 kwietnia 2017 r.  Delegacji gości przewodniczył prof. Georges Gielen, Prorektor Science, Engineering and Technology Group.

Najpierw był chaos, a później przyszła Pani Jadzia - nowy tekst na blogu

Piątek, 31 Marca 2017

Człowiek legenda, dobry duch Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej, kompendium wiedzy o Politechnice. Trudno sobie wyobrazić pokój 165 w Gmachu Głównym bez jej obecności. 28 marca 2017 roku Jadwiga Biniasz odeszła na zasłużoną emeryturę. Jak będą ją wspominać samorządowcy?

"Po prostu potrzebujemy inżynierów" - wywiad z Bianką Siwińską

Środa, 29 Marca 2017

Akcja "Dziewczyny na Politechniki!" ma już 10 lat. O tym, dlaczego akcje takie jak ta są ważne, rozmawiamy z Bianką Siwińską – redaktor naczelną „Perspektyw”, pomysłodawczynią akcji „Dziewczyny na Politechniki!” i „Dziewczyny do ścisłych!” oraz programów wpierających kobiety w rozwijaniu ich karier w branży technologicznej.

Nowi doktorzy i doktorzy habilitowani na PW

Poniedziałek, 27 Marca 2017

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu, Rektor PW prof. dr hab. inż. Jan Szmidt wręczył promocje doktorskie i habilitacyjne.

Uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych

Czwartek, 16 Marca 2017

Rektor i Senat Politechniki Warszawskiej mają zaszczyt zaprosić na uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych, która odbędzie się 27 marca 2017 roku o godzinie 11:00 w Małej Auli w Gmachu Głównym PW.

Trzej nowi profesorowie na Politechnice Warszawskiej

Czwartek, 9 Marca 2017

Profesorami nauk technicznych zostali dr hab. inż. Andrzej Garbacz (dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej), dr hab. inż. Jarosław Mizera (dziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej) i dr hab. inż. Yevhen Yashchyshyn (zastępca dyrektora ds. naukowych Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych).

Prof. Bohdan Macukow pozostanie przewodniczącym KUAT

Środa, 8 Marca 2017

Komisja Akredytacyjna Uczelni Technicznych (KAUT) wybrała przewodniczącego na kolejną kadencję. Po raz drugi będzie pełnił tę funkcję prof. dr hab. inż. Bohdan Macukow z Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW.

Prof. Bohdan Macukow pozostanie przewodniczącym KAUT

Inauguracja tegorocznej edycji akcji Dziewczyny na Politechniki

Środa, 8 Marca 2017

To już 10 lat akcji Dziewczyny na Politechniki. W Dzień Kobiet, 8 marca 2017 roku, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii zainaugurowano tegoroczną edycję wydarzenia. Nasz Uczelnia również weźmie w niej udział.

Wydział Architektury PW partnerem programu Mieszkanie Plus

Środa, 8 Marca 2017

Wspólne prowadzenie badań naukowych, tworzenie wyspecjalizowanych grup eksperckich oraz wypracowanie nowych metod i narzędzi w obszarze budownictwa mieszkaniowego - to główne założenia listu intencyjnego, który 7 marca 2017 r. podpisali przedstawiciele BGK Nieruchomości S.A. i Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

XXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2017

Środa, 8 Marca 2017

Podczas wydarzenia będzie można poznać ofertę edukacyjną Politechniki Warszawskiej oraz zobaczyć efekty pracy studentów z działających na naszej Uczelni kół naukowych. Zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki w dniach 10-11 marca 2017 roku w godz. 9.00-16.00.