Politechnika Warszawska zmienia swoje oblicze

Wtorek, 22 Listopada 2016

Nowe znaki, specjalna paleta barw, oryginalne czcionki – wdrażamy system identyfikacji wizualnej. Chcemy wyznaczać trendy nie tylko w nauce, ale też w myśleniu o współczesnej i prężnie działającej instytucji. Między innymi dlatego postanowiliśmy stworzyć System Identyfikacji Wizualnej PW, który od teraz jest podstawowym narzędziem kreowania Marki Politechniki Warszawskiej.

Odkrywaliśmy tajemnice PW z okazji Święta Uczelni

Poniedziałek, 21 Listopada 2016

Dwugodzinny spacer z przewodnikiem po Kampusie Centralnym Politechniki Warszawskiej, a potem degustacja Inżynierki – oficjalnego Ciastka PW – to atrakcje, z których można było skorzystać 20 listopada 2016 roku. Zostały one przygotowane z okazji Święta Uczelni.

Konferencja "Polskie uczelnie w światowej perspektywie"

Poniedziałek, 21 Listopada 2016

O tym, jak ważne są rankingi w strategicznym zarządzaniu szkołą wyższą będą dyskutować uczestnicy konferencji "Polskie uczelnie w światowej perspektywie", która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2016.

Najpiękniejsza para Politechniki Warszawskiej wybrana

Niedziela, 20 Listopada 2016

19 kandydatek i 19 kandydatów z poszczególnych wydziałów zaprezentowało się w sobotni wieczór podczas Gali Finałowej Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej 2016. Było to jedno z wydarzeń towarzyszących obchodom Święta naszej Uczelni.

Gala Złotej Kredy 2016

Niedziela, 20 Listopada 2016

Święto PW - zgodnie z tradycją - to okazja, by uhonorować najlepszych - zdaniem studentów - wykładowców oraz prowadzących ćwiczenia, laboratoria, seminaria lub projekty. Laureaci odebrali nagrody podczas uroczystej gali, która odbyła się 19 listopada 2016 w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

XI Bieg o Puchar Rektora - galeria zdjęć

Sobota, 19 Listopada 2016

2200 metrów - taki dystans musieli przebiec uczestnicy XI Biegu o Puchar Rektora. 19 listopada 2016 roku na starcie, na Stadionie Syrenki stanęli nie tylko studenci i pracownicy Politechniki Warszawskiej, ale i Władze Uczelni.

Teatr PW z okazji Święta Uczelni

Piątek, 18 Listopada 2016

"Farrago" - spektakl, którego premiera odbyła się w czerwcu 2016 roku - mogli zobaczyć widzowie zgromadzeni 18 listopada na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych PW. Teatr Politechniki Warszawskiej dołączył w ten sposób do obchodów Święta Uczelni.

Za nami koncert jubileuszowy klubu Stodoła

Piątek, 18 Listopada 2016

Najbardziej kultowy klub w Warszawie obchodzi w tym roku swoje 60-lecie. W związku z tym z okazji Święta PW - w ramach cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli - uroczyście świętowano te wspaniałe urodziny.

Gala Złotej Księgi 2016

Czwartek, 17 Listopada 2016

W ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej już po raz ósmy miała miejsce uroczysta gala Wręczenia Złotej Księgi Absolwentom Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie odbyło się w Małej Auli, 16 listopada 2016 roku.

Zwiedzanie Politechniki Warszawskiej z Muzeum PW

Czwartek, 17 Listopada 2016

Z okazji Święta naszej Uczelni Muzeum Politechniki Warszawskiej zaprasza na zwiedzanie. Odbędzie się ono 19 listopada 2016 roku w trzech grupach: o godz. 9.15, 10.15 oraz 11.15 i potrwa ok. 50 minut. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Nasi naukowcy laureatami konkursów Narodowego Centrum Nauki

Środa, 16 Listopada 2016

Projekty złożone przez badaczy z Politechniki Warszawskiej zostały zakwalifikowane do finansowania w ramach konkursów, które w marcu 2016 roku ogłosiło Narodowe Centrum Nauki.

Naukowiec z PW wśród 100 liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej

Środa, 16 Listopada 2016

Dr inż. Tomasz Trzciński z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej znalazł się na liście "New Europe 100" – innowatorów i liderów pozytywnych zmian z krajów Europy Środkowo-Wschodniej.